Responsive image

PRIVĀTĀ NODARBĪBA

PILATES TRENAŽIERI

Privātā Pilates trenažieru nodarbība ir labākais, ko PiYo Studio spēj jums sniegt. Tā ir unikāla un personalizēta pieredze, kas sniedz Jums iespēju individuāli vingrot ar sertificētu Pilates treneri. Šī nodarbība ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem Pilates entuziastiem, kuri vēlas pilnveidot savas prasmes un sasniegt konkrētus mērķus.

Privātās nodarbības laikā treneris pievēršas tieši Jūsu vajadzībām, izanalizējot Jūsu ķermeņa īpatnības un atbilstoši Jūsu mērķiem pielāgojot vingrinājumus tieši Jums, lai sasniegtu maksimāli ātru un efektīvu rezultātu. Tā kā nodarbība notiek individuāli, instruktors var pilnībā pievērsties Jums, nodrošinot precīzas korekcijas un padomus, ne tikai uzlabojot vingrinājumu tehniku un drošību, bet arī iemācot sajust savu ķermeni daudz niansētāk un dziļāk.

Trenažieru nodarbībās tiek izmantoti profesionāli Pilates trenažieri, piemēram, Reformer, Cadillac, Ladder Barrel un Chair, kuri palīdz veicināt labāku ķermeņa kontroli, precīzāku izpildi un lielāku izaicinājumu vingrinājumiem.

Privātās Pilates trenažieru nodarbības priekšrocības:

 • Individuāla pieeja - treneris pielāgo vingrinājumus Jūsu līmenim, vajadzībām un mērķiem, lai nodrošinātu efektīvu, drošu un ātru progresu.
 • Uzlabota tehnika un rezultāti - treneris palīdzēs pilnveidot Jūsu vingrošanas tehniku, novērst kļūdas un sasniegt labākus rezultātus īsākā laikā.
 • Drošība un atbalsts - treneris uzrauga katra vinginājuma izpildi un nodrošina nepieciešamo atbalstu, lai izvairītos no traumām un sasniegtu mērķus drošā veidā.
 • Elastība un ērtība - privātās nodarbības var tikt plānotas atbilstoši Jūsu vēlmēm, nodrošinot lielāku elastību un ērtību.
 • Pilates trenažieru izmantošana - iegūstiet maksimālu labumu no profesionāliem Pilates trenažieriem, kas palīdzēs Jums sasniegt ātrākus un efektīvākus rezultātus, pilnveidojot savas prasmes.
 • Motivācija un ātrs progress - treneris sniegs atbalstu, motivāciju un iedrošinājumu, lai Jūs nepārtraukti progresētu un sasniegtu savus mērķus ātrāk.
 • Mentālais fokuss un noturība - nodarbības laikā Jums nebūs laika aizplūst savās domās. Viens no Pilates metodes galvenajiem pamatprincipiem ir maksimāla koncentrēšanās un dziļa apzinātība pildot vingrojumus. Pēc nodarbības Jūsu prāts būs attīrīts, fokusēts un mierīgs kā pēc dziļas meditācijas.

Privātā Pilates trenažieru nodarbība ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas strādāt pie konkrētiem mērķiem, uzlabot veselību un labsajūtu, kā arī iegūt dziļāku izpratni par Pilates metodi un tās ieguvumiem. Nodarbības tiek pielāgotas Jūsu individuālajām vajadzībām, tāpēc Jūs varat gūt maksimālu labumu no katras nodarbības un sasniegt savus mērķus ātrāk un efektīvāk.

Reģistrējies uz PiYo Studio privāto Pilates trenažieru nodarbību un sāc savu ceļu uz labāku veselību, labsajūtu un harmoniju starp prātu un ķermeni. Dodies uz sadaļu REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI, izvēlies nodarbību veidu – “Privātās Nodarbības” un reģistrējies uz pieejamām nodarbībām kalendārā vai zvani uz 29 748 269, lai uzzinātu vairāk.

 

Responsive image

REFORMER INTRO

REFORMER TRENAŽIERI

Pievienojies mūsu īpaši izstrādātai Pilates Reformer Intro nodarbībai PiYo Studio Rīgā un iepazīsti unikālo Pilates Reformer trenažieri. Šī mini grupu nodarbība ir īpaši piemērota tiem, kuri vēlas sākt Pilates Reformer praksi, iepazīties ar tās darbības principiem un sajust tās iedarbību uz sevi.

Kas ir Pilates Reformer?

Pilates Reformer ir Džozefa Pilates izstrādāts unikāls trenažieris, kas ar atsperu palīdzību nodrošina papildus intensitāti Pilates vingrojumiem, tajā pašā laikā nodrošinot augstu izpildes kontroli. Rezultātā tiek panākts daudz ātrāks rezultāts un lielāka efektivitāte nekā izpildot vingrojumus uz paklājiņa.

Nodarbības koncepts:

 • nodarbības notiek mini grupās līdz septiņiem, cilvēkiem, tādējādi nodrošinot individuālu pieeju katram dalībniekam;
 • katrs klients vingro uz sava Pilates Reformer trenažiera;
 • nodarbībā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas. Kustinot rokas vai kājas, paralēli strādās Jūsu vēdera, iegurņa un muguras dziļie muskuļi, kas kopā veido ķermeņa centru (core);
 • treneris sekos katra klienta vingrojumu izpildes kvalitātei un iemācīs Jums ne tikai pareizu vingrojuma izpildi, bet arī sajust katru muskulīti, kas tiek nodarbināts pildot šos vingrojumus.

Nodarbības priekšrocības:

 • iepazīšanās ar Pilates Reformer darbības principiem un drošības aspektiem;
 • praktiska demonstrācija un instrukcijas par pareizu vingrojumu izpildi;
 • pareizas elpošanas tehnikas apgūšana, vingrojot uz Pilates Reformer;
 • dziļās un posturālās muskulatūras nostiprināšana, kas uzlabos stāju, noņems saspringumu plecu un sprandas rajonā, kā arī mazinās iespējamās muguras sāpes;
 • ķermeņa fasciālo līniju sabalansēšana radīs priekšnosacījumus skaistām ķermeņa līnijām un reljefam;
 • ātrāku rezultātu sasniegšana, salīdzinājumā ar Pilates nodarbībām uz paklājiņa;
 • šajā nodarbībā Jūs iemācīsieties sajust savu ķermeni dziļāk un niansētāk, radot pamatu apzinātākam un gudrākam darbam ar sevi, panākot neticamus rezultātus gan fiziskās, gan mentālās pašsajūtas uzlabošanā.

Kam šī nodarbība ir piemērota:

 • visiem, kuri vēlas sākt vingrot uz Pilates Reformer un meklē iespēju iepazīties ar trenažieri;
 • nodarbība piemērota jebkuram sagatavotības līmenim, treneris pielāgos pildāmos vingrojumus atbilstoši katra klienta individuālajām spējām;
 • pēc rehabilitācijas perioda (ar ārsta atļauju);
 • pēcdzemdību periodā;
 • īpaši piemērota cilvēkiem ar sēdoša darba specifiku vai vienveidīgu un asimetrisku darbu (pavāriem, zobārstiem, kosmetologiem, masieriem, frizieriem, manikīra meistariem u.c.);
 • sportistiem, kuri vēlas sasniegt augstākus rezultātus, uzlabot kustību amplitūdu un nostiprināt ķermeņa centru.

Izbaudi Pilates Reformer nodarbību jau šodien! Dodies uz sadaļu REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI, izvēlies nodarbību veidu – “Grupu Nodarbības” un reģistrējies mūsu Pilates Reformer Intro nodarbībai, lai iepazītos ar šo efektīvo treniņu metodi un sāktu gūt labumu no tās! 

Responsive image

OPEN FLOOR PILATES

PILATES TRENAŽIERI

PIYO Studio radīta unikāla Pilates treniņu sistēma ar papildu pretestības slodzi, izmantojot tradicionālos Pilates trenažierus, uz kādiem trenējas pasaules zvaigznes (Madonna, Silvestrs Stalone u.c.), kā arī augstas klases sportisti, lai uzlabotu savus sportiskos sasniegumus.

Vingrojot uz Pilates trenažieriem, Jūs iegūsiet ātrākus rezultātus nekā vingrojot uz paklājiņa. Jūsu ķermenis sāks strādāt efektīvāk un progress būs jūtams jau pēc 3 nodarbībām.

GALVENIE IEGUVUMI:

 • pieredzējuša trenera vadībā, traumatisma risks ir praktiski neiespējams;
 • ātrāks rezultāts – ķermenis kļūs spēcīgs un slaidas auguma līnijas iegūsiet ātrāk;
 • iegūsiet spēcīgu ķermeņa centru (tas ļaus Jums strādāt efektīvi un droši);
 • izmantojot individuāli piemērojamu pretestību, veidosies pievilcīgs muskuļu reljefs;
 • trenažieri dod labākas iespējas kontrolēti attīstīt kustību koordināciju un lokanību, tādējādi panākot ātrāku rezultātu;
 • ārstnieciskais efekts – uzlabosies ķermeņa kontrole. Kustību efektivitāte palīdzēs stiprināt visu dziļo muskulatūru un posturālo muskulatūru, tādējādi uzlabojot stāju un izlīdzinot ķermeņa asimetriju (šķība mugura), kā arī atbrīvojot no muguras sāpēm un saspringuma plecu daļā;
 • strādājot ar spēka pretestību uz Pilates trenažieriem, pieaugs kaulu blīvums, kas var palīdzēt izvairīties no osteoporozes riskiem (ļoti svarīgi cilvēkiem, kuriem ir trauslāki kauli un gados vecākiem cilvēkiem, jo kļūstot vecākam, kaulu blīvums samazinās);
 • uz Pilates trenažieriem Jūs spēsiet izpildīt tādus vingrojumus, kurus uz paklāja izpildīt nespējāt; nodarbība notiks mazā grupā (maksimums 5 cilvēki), kas dos iespēju nodrošināt individuālu pieeju katram cilvēkam, sekojot līdzi kustību tehnikas kvalitātei. Tāpēc nodarbībā vienlaikus var būt dažādas fiziskās sagatavotības klienti, pat tie, kuri nekad nav apmeklējuši šādas nodarbības.

Dodies uz sadaļu REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI, izvēlies nodarbību veidu – “Grupu Nodarbības” un reģistrējies mūsu Open Flor Pilates nodarbībai, lai iepazītos ar šo unikālo treniņu metodi un sāktu gūt labumu no tās! 

Responsive image

PILATES & YOGA

VESELA MUGURA

Nodarbība balstīta uz ārstnieciskās vingrošanas un Pilates vingrošanas sistēmas pamatprincipiem. Uzmanība tiek pievērsta plecu joslas, kakla, vēdera preses, krūšu un muguras muskuļu stiprināšanai un relaksācijai. Vingrinājumi tiek veikti lēnām un plūstoši, saskaņojot ar elpošanu, lai izvairītos no traumām.

Nodarbības mērķis:

Pilates un joga veselai mugurai ir nodarbība, kas vērsta uz vispārēju muskulatūras stiprināšanu un ķermeņa elastību. Īpaši piemērota tiem, kuri pavada ilgu laiku sēdus pozīcijā, piemēram, strādājot pie datora.

Ieguvumi no regulāras vingrošanas:

 • stabilizējas mugurkaula jostas zona un samazinās muskuļu saspringums pakauša, kakla un plecu rajonā;
 • aktivizējas vielmaiņa un nostiprinās vēdera preses muskulatūra;
 • attīstās locītavu kustīgums, koordinācija un lokanība;
 • uzlabojas stāja un augums kļūst staltāks un slaidāks;
 • veidojas pareizi kustību stereotipi;
 • dziļā elpošana nomierina prātu, noņem garīgo spriedzi un palīdz atjaunot dzīves enerģiju un prieku;
 • uzlabojas veselība un pieaug darbspējas.

Pēc Pilates metodes radītāja Jozefa Pilatesa teiktā, jau pēc pirmajām 10 nodarbībām cilvēks sajutīsies daudz labāk, bet pēc 30 nodarbībām iegūs jaunu augumu!

Dodies uz sadaļu REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI, izvēlies nodarbību veidu – “Grupu Nodarbības” un reģistrējies uz Pilates & Yoga (Vesela mugura) nodarbībām un sāc savu ceļu uz veselību un labsajūtu!

 

Responsive image

HATHA YOGA

JOGA PLŪSMĀ

Plūstošā Hatha joga ir veids, kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam. Hatha joga ir pati senākā fizisku pozu joga un tā bija pirmā, kura apvienoja dvēselisko ar fizisko pusi. 

Ir svarīgi sajust, kā tehniski pareizi izpildīt katru pozu un kā to noturēt. Pozas tiek izpildītas mierīgā, saudzīgā ritmā, lai izvairītos no savu spēku pārvērtēšanas, tāpēc esot nodarbībā viss jādara apzināti. Lēna, bet spēcīga un plūstoša pāreja no vienas pozas otrā palīdzēs sajust ķermeni no pašiem pēdu pirkstgaliem līdz galvas augstākajam punktam.

Nodarbības struktūra:

 • ievads – ieklausīsimies savā dabiskajā elpā, nekontrolējot, bet gan novērojot to. Šāda elpas tehnika palīdz nomierināt prātu;
 • vidusdaļa – plūstošu fizisko pozu (asanu) izpilde;
 • nobeigums – relaksācija, kurā tiek atslābināts ķermenis un atbrīvoti sasprindzinājumi.

Hatha jogas nodarbības ir piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogas praktizētājiem. Skolotājs detalizēti paskaidro, vada un pielāgo pozas izpildes tehniku katra klienta sagatavotības līmenim. 

Plūstošā Hatha joga palīdzēs:

 • uzlabot lokanību – Hatha joga koncentrējas uz stiepšanos un pozu noturēšanu, kas palīdz palielināt muskuļu, cīpslu un saistaudu elastību;
 • trenēt muskulatūru un veidot slaidas ķermeņa aprises – pildot Hatha jogas pozas, ķermeņa svara balstīšanai tiek iesaistītas visas galvenās muskuļu grupas, kas veicina gan lielo, gan dziļo muskuļu stiprināšanu;
 • uzlabot līdzsvara sajūtu un stāju – Hatha jogas prakse ietver līdzsvara trenēšanu, pozu noturēšanu ar pārejām starp tām, kas palīdz arī uzlabot stāju;
 • paaugstināt garīgās koncentrēšanās spējas – Hatha jogas prakses pildīšana prasa koncentrēšanos uz sevi un savu ķermeni, kas palīdz uzlabot koncentrēšanās spējas un garīgo apzinātību, kā arī nomierināt prātu un stabilizēt nervu sistēmu;
 • panākt enerģijas līmeņa pieaugumu – Hatha joga ietver elpošanas vingrinājumus un fokusētus kustību elementus, kas var palīdzēt palielināt kopējo enerģijas līmeni un mazināt nogurumu un kombinācijā ar pareizu uzturu arī zaudēt liekos kilogramus;
 • atbrīvot sevi no emocionāliem un fiziskiem pārdzīvojumiem.

Atklāj sev Hatha jogas burvību PiYo Studio un sāc baudīt šīs prakses sniegtos labumus! Dodies uz sadaļu REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI un reģistrējies uz HATHA YOGA nodarbību jau šodien!

 

Loading...