Responsive image

PRIVĀTĀ NODARBĪBA

(PILATES TRENAŽIERI)

Nodarbības apraksts:

Privātā Pilates trenažieru nodarbība ir labākais, ko PiYo Studio spēj jums sniegt. Tā ir unikāla un personalizēta pieredze, kas sniedz Jums iespēju individuāli vingrot ar sertificētu Pilates treneri. Šī nodarbība ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem Pilates entuziastiem, kuri vēlas pilnveidot savas prasmes un sasniegt konkrētus mērķus.

Privātās nodarbības laikā treneris pievēršas tieši Jūsu vajadzībām, izanalizējot Jūsu ķermeņa īpatnības un atbilstoši Jūsu mērķiem pielāgojot vingrinājumus tieši Jums, lai sasniegtu maksimāli ātru un efektīvu rezultātu. Tā kā nodarbība notiek individuāli, instruktors var pilnībā pievērsties Jums, nodrošinot precīzas korekcijas un padomus, ne tikai uzlabojot vingrinājumu tehniku un drošību, bet arī iemācot sajust savu ķermeni daudz niansētāk un dziļāk.

Trenažieru nodarbībās tiek izmantoti profesionāli Pilates trenažieri, piemēram, Reformer, Cadillac, Ladder Barrel un Chair, kuri palīdz veicināt labāku ķermeņa kontroli, precīzāku izpildi un lielāku izaicinājumu vingrinājumiem.

Privātās Pilates trenažieru nodarbības priekšrocības:

 • Individuāla pieeja - treneris pielāgo vingrinājumus Jūsu līmenim, vajadzībām un mērķiem, lai nodrošinātu efektīvu, drošu un ātru progresu.
 • Uzlabota tehnika un rezultāti - treneris palīdzēs pilnveidot Jūsu vingrošanas tehniku, novērst kļūdas un sasniegt labākus rezultātus īsākā laikā.
 • Drošība un atbalsts - treneris uzrauga katra vinginājuma izpildi un nodrošina nepieciešamo atbalstu, lai izvairītos no traumām un sasniegtu mērķus drošā veidā.
 • Elastība un ērtība - privātās nodarbības var tikt plānotas atbilstoši Jūsu vēlmēm, nodrošinot lielāku elastību un ērtību.
 • Pilates trenažieru izmantošana - iegūstiet maksimālu labumu no profesionāliem Pilates trenažieriem, kas palīdzēs Jums sasniegt ātrākus un efektīvākus rezultātus, pilnveidojot savas prasmes.
 • Motivācija un ātrs progress - treneris sniegs atbalstu, motivāciju un iedrošinājumu, lai Jūs nepārtraukti progresētu un sasniegtu savus mērķus ātrāk.
 • Mentālais fokuss un noturība - nodarbības laikā Jums nebūs laika aizplūst savās domās. Viens no Pilates metodes galvenajiem pamatprincipiem ir maksimāla koncentrēšanās un dziļa apzinātība pildot vingrojumus. Pēc nodarbības Jūsu prāts būs attīrīts, fokusēts un mierīgs kā pēc dziļas meditācijas.

Privātā Pilates trenažieru nodarbība ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas strādāt pie konkrētiem mērķiem, uzlabot veselību un labsajūtu, kā arī iegūt dziļāku izpratni par Pilates metodi un tās ieguvumiem. Nodarbības tiek pielāgotas Jūsu individuālajām vajadzībām, tāpēc Jūs varat gūt maksimālu labumu no katras nodarbības un sasniegt savus mērķus ātrāk un efektīvāk.

Reģistrējies uz PiYo Studio privāto Pilates trenažieru nodarbību un sāc savu ceļu uz labāku veselību, labsajūtu un harmoniju starp prātu un ķermeni. Dodies uz sadaļu "REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI", izvēlies nodarbību veidu – “Privātās Nodarbības” un reģistrējies uz pieejamām nodarbībām kalendārā vai zvani uz 29 748 269, lai uzzinātu vairāk.

 

Responsive image

REFORMER INTRO

(REFORMER TRENAŽIERI)

Pievienojies mūsu īpaši izstrādātai Pilates Reformer Intro nodarbībai PiYo Studio Rīgā un iepazīsti unikālo Pilates Reformer trenažieri. Šī mini grupu nodarbība ir īpaši piemērota tiem, kuri vēlas sākt Pilates Reformer praksi, iepazīties ar tās darbības principiem un sajust tās iedarbību uz sevi.

Kas ir Pilates Reformer?

Pilates Reformer ir Džozefa Pilates izstrādāts unikāls trenažieris, kas ar atsperu palīdzību nodrošina papildus intensitāti Pilates vingrojumiem, tajā pašā laikā nodrošinot augstu izpildes kontroli. Rezultātā tiek panākts daudz ātrāks rezultāts un lielāka efektivitāte nekā izpildot vingrojumus uz paklājiņa.

Nodarbības koncepts:

 • nodarbības notiek mini grupās līdz septiņie cilvēkiem, tādējādi nodrošinot individuālu pieeju katram dalībniekam;
 • katrs klients vingro uz sava Pilates Reformer trenažiera;
 • nodarbībā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas. Kustinot rokas vai kājas, paralēli strādās Jūsu vēdera, iegurņa un muguras dziļie muskuļi, kas kopā veido ķermeņa centru (core);
 • treneris sekos katra klienta vingrojumu izpildes kvalitātei un iemācīs Jums ne tikai pareizu vingrojuma izpildi, bet arī sajust katru muskulīti, kas tiek nodarbināts pildot šos vingrojumus.

Nodarbības priekšrocības:

 • iepazīšanās ar Pilates Reformer darbības principiem un drošības aspektiem;
 • praktiska demonstrācija un instrukcijas par pareizu vingrojumu izpildi;
 • pareizas elpošanas tehnikas apgūšana, vingrojot uz Pilates Reformer;
 • dziļās un posturālās muskulatūras nostiprināšana, kas uzlabos stāju, noņems saspringumu plecu un sprandas rajonā, kā arī mazinās iespējamās muguras sāpes;
 • ķermeņa fasciālo līniju sabalansēšana radīs priekšnosacījumus skaistām ķermeņa līnijām un reljefam;
 • ātrāku rezultātu sasniegšana, salīdzinājumā ar Pilates nodarbībām uz paklājiņa;
 • šajā nodarbībā Jūs iemācīsieties sajust savu ķermeni dziļāk un niansētāk, radot pamatu apzinātākam un gudrākam darbam ar sevi, panākot neticamus rezultātus gan fiziskās, gan mentālās pašsajūtas uzlabošanā.

Kam šī nodarbība ir piemērota:

 • visiem, kuri vēlas sākt vingrot uz Pilates Reformer un meklē iespēju iepazīties ar trenažieri;
 • nodarbība piemērota jebkuram sagatavotības līmenim, treneris pielāgos pildāmos vingrojumus atbilstoši katra klienta individuālajām spējām;
 • pēc rehabilitācijas perioda (ar ārsta atļauju);
 • pēcdzemdību periodā;
 • īpaši piemērota cilvēkiem ar sēdoša darba specifiku vai vienveidīgu un asimetrisku darbu (pavāriem, zobārstiem, kosmetologiem, masieriem, frizieriem, manikīra meistariem u.c.);
 • sportistiem, kuri vēlas sasniegt augstākus rezultātus, uzlabot kustību amplitūdu un nostiprināt ķermeņa centru.

Izbaudi Pilates Reformer nodarbību jau šodien! Dodies uz sadaļu "REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI", izvēlies nodarbību veidu – “Grupu Nodarbības” un reģistrējies mūsu Pilates Reformer Intro nodarbībai, lai iepazītos ar šo efektīvo treniņu metodi un sāktu gūt labumu no tās! 

Responsive image

OPEN FLOOR PILATES

(PILATES TRENAŽIERI)

PIYO Studio radīta unikāla Pilates treniņu sistēma ar papildu pretestības slodzi, izmantojot tradicionālos Pilates trenažierus, uz kādiem trenējas pasaules zvaigznes (Madonna, Silvestrs Stalone u.c.), kā arī augstas klases sportisti, lai uzlabotu savus sportiskos sasniegumus.
Vingrojot uz Pilates trenažieriem, Jūs iegūsiet ātrākus rezultātus nekā vingrojot uz paklājiņa. Jūsu ķermenis sāks strādāt efektīvāk un progress būs jūtams jau pēc 3 nodarbībām.

GALVENIE IEGUVUMI:
 • pieredzējuša trenera vadībā, traumatisma risks ir praktiski neiespējams;
 • ātrāks rezultāts – ķermenis kļūs spēcīgs un slaidas auguma līnijas iegūsiet ātrāk;
 • iegūsiet spēcīgu ķermeņa centru (tas ļaus Jums strādāt efektīvi un droši);
 • izmantojot individuāli piemērojamu pretestību, veidosies pievilcīgs muskuļu reljefs;
 • trenažieri dod labākas iespējas kontrolēti attīstīt kustību koordināciju un lokanību, tādējādi panākot ātrāku rezultātu;
 • ārstnieciskais efekts – uzlabosies ķermeņa kontrole. Kustību efektivitāte palīdzēs stiprināt visu dziļo muskulatūru un posturālo muskulatūru, tādējādi uzlabojot stāju un izlīdzinot ķermeņa asimetriju (šķība mugura), kā arī atbrīvojot no muguras sāpēm un saspringuma plecu daļā;
 • strādājot ar spēka pretestību uz Pilates trenažieriem, pieaugs kaulu blīvums, kas var palīdzēt izvairīties no osteoporozes riskiem (ļoti svarīgi cilvēkiem, kuriem ir trauslāki kauli un gados vecākiem cilvēkiem, jo kļūstot vecākam, kaulu blīvums samazinās);
 • uz Pilates trenažieriem Jūs spēsiet izpildīt tādus vingrojumus, kurus uz paklāja izpildīt nespējāt; nodarbība notiks mazā grupā (maksimums 5 cilvēki), kas dos iespēju nodrošināt individuālu pieeju katram cilvēkam, sekojot līdzi kustību tehnikas kvalitātei. Tāpēc nodarbībā vienlaikus var būt dažādas fiziskās sagatavotības klienti, pat tie, kuri nekad nav apmeklējuši šādas nodarbības.

Dodies uz sadaļu "REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI", izvēlies nodarbību veidu – “Grupu Nodarbības” un reģistrējies mūsu Open Flor Pilates nodarbībai, lai iepazītos ar šo unikālo treniņu metodi un sāktu gūt labumu no tās! 

Responsive image

PILATES & YOGA

(VESELA MUGURA)

Nodarbības mērķis:

Pilates un joga veselai mugurai ir nodarbība, kas vērsta uz vispārēju muskulatūras stiprināšanu un ķermeņa elastību. Īpaši piemērota tiem, kuri pavada ilgu laiku sēdus pozīcijā, piemēram, strādājot pie datora.

Nodarbības apraksts:

nodarbība balstīta uz ārstnieciskās vingrošanas un Pilates vingrošanas sistēmas pamatprincipiem. Uzmanība tiek pievērsta plecu joslas, kakla, vēdera preses, krūšu un muguras muskuļu stiprināšanai un relaksācijai. Vingrinājumi tiek veikti lēnām un plūstoši, saskaņojot ar elpošanu, lai izvairītos no traumām.

Ieguvumi no regulāras vingrošanas:

 • stabilizējas mugurkaula jostas zona un samazinās muskuļu saspringums pakauša, kakla un plecu rajonā;
 • aktivizējas vielmaiņa un nostiprinās vēdera preses muskulatūra;
 • attīstās locītavu kustīgums, koordinācija un lokanība;
 • uzlabojas stāja un augums kļūst staltāks un slaidāks;
 • veidojas pareizi kustību stereotipi;
 • dziļā elpošana nomierina prātu, noņem garīgo spriedzi un palīdz atjaunot dzīves enerģiju un prieku;
 • uzlabojas veselība un pieaug darbspējas.

Pēc Pilates metodes radītāja Jozefa Pilatesa teiktā, jau pēc pirmajām 10 nodarbībām cilvēks sajutīsies daudz labāk, bet pēc 30 nodarbībām iegūs jaunu augumu!

Dodies uz sadaļu "REĢISTRĀCIJA NODARBĪBAI", izvēlies nodarbību veidu – “Grupu Nodarbības” un reģistrējies uz Pilates & Yoga (Vesela mugura) nodarbībām un sāc savu ceļu uz veselību un labsajūtu!

 

Responsive image

PILATES INTRO

(UZ PAKLĀJIŅA)

NODARBĪBAS APRAKSTS:

PILATES INTRO ir ievads Pilatēs un to pamatos, lai apgūtu pareizu vingrojumu un elpošanas tehniku. Lieliska nodarbība pēc darba nedēļas, lai  noņemtu spriedzi no sprandas, muguras lejasdaļas un lai atgūtu spēkus un atjaunotu enerģiju. Džozefs Pilates ir teicis: “ka cilvēks ir tik jauns, cik lokans ir viņa mugurkauls”. Mūsdienu ikdienas dzīves ritms atstāj negatīvu ietekmi uz stāju un mugurkaula veselību. Pie nepareizas stājas rodas diskomforts un sāpēs mugurā, kas ierobežo kustību apjomu.

PILATES INTRO vingrošanas metode ir izstrādāta visa ķermeņa vienmērīgai stiprināšanai un stiepšanai, īpaši attīstot muguras un vēdera muskulatūras funkcijas, kas nodrošina labu un veselīgu stāju. Īpaša uzmanība tiek pievērsta mugurkaula mobilitātei, izkustinot to visās plaknēs un burtiski "izmasējot" katru skriemeli. Rezultātā uzlabojas stāja un asins apgāde visā ķermenī, jūtams enerģijas pieplūdums, kā arī pozitīvas izmaiņas pašsajūtā. Šī metode ir uzskatāma par efektīvu preventīvo pasākumu, lai ilgstoši uzturētu veselu un lokanu mugurkaulu. Plašais vingrinājumu klāsts nodrošina atbilstošus vingrinājumus atšķirīga vecuma un dzimuma pārstāvjiem ar dažādiem stāju tipiem.

Nodarbība piemērota iesācējiem, kā arī ofisa darbiniekiem. Rekomendējama jaunajām māmiņām un jo īpaši trenažieru zāles apmeklētājiem (jo Pilates metode strādā uz dziļās muskulatūras stiprināšanu).

Responsive image

PILATES & ENERGY

(STĀJAI UN ENERĢIJAI)

(Formēts augums, stingrs centrs, stalta stāja + dienas enerģija)

Šī nodarbība ir īpaši paredzēta biroja darbiniekiem un tiem, kuri veic sēdošu vai monotonu darbu, kā arī tiem, kuriem aktīvā darbā ir vairāk noslogotas vienas ķermeņa puses.

Nodarbība apvieno PILATES SISTĒMAS labākās īpašības ar YOGA relaksāciju un FIZIOTERAPIJAS elementiem.

Pilates & Energy nodarbība koncentrējas uz dziļo muskulatūru, korsetes nostiprināšanu, plecu un iegurņa stabilitāti un mobilizāciju. Veiksim spēka, līdzsvara un koordinācijas vingrinājumus izmantojot savu ķermeņa svaru, lai veidotu slaidu un spēcīgu augumu. Nodarbības beigās tiek piedāvātas specializētas relaksācijas pozas un stiepšanās, lai atbrīvotos no spriedzes un tonusa plecu, kakla un muguras muskulatūrā, kā arī tiek veikta fasciju un audu atjaunošanās. Tas ļauj aktivizēt ķermeni un uzkrāt enerģiju atlikušajai dienas daļai.

Nodarbība ir piemērota dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem un vecuma grupām. Nodarbībās var tikt izmantotas mazās tenisa bumbas, TOGU putu rullis vai mazās “ežu” fizioterapijas bumbas.

Pievienojies mūsu Pilates & Energy nodarbībai un atjauno savu enerģiju turpmākajai dienas daļai! Reģistrējies tūlīt un izbaudi līdzsvaru starp fizisko aktivitāti un relaksāciju.

Responsive image

HATHA YOGA

(JOGA PLŪSMĀ)

Nodarbības apraksts:

Plūstošā Hatha joga ir veids, kā iepazīt jogu no pašiem pamatiem. Joga nav VIEN fizisku pozu izpilde, bet arī garīga sevis attīrīšanas prakse. HATHA yoga iemāca kļūt mierīgākām, spēcīgākam un pārliecinātākam. Hatha joga ir pati senākā fizisku pozu joga un tā bija pirmā, kura apvienoja dvēselisko ar fizisko pusi. 

Ir svarīgi sajust, kā tehniski pareizi izpildīt katru pozu un kā to noturēt. Pozas tiek izpildītas mierīgā, saudzīgā ritmā, lai izvairītos no savu spēku pārvērtēšanas, tāpēc esot nodarbībā viss jādara apzināti. Lēna, bet spēcīga un plūstoša pāreja no vienas pozas otrā palīdzēs sajust ķermeni no pašiem pēdu pirkstgaliem līdz galvas augstākajam punktam.

Nodarbības struktūra:

 • ievads – ieklausīsimies savā dabiskajā elpā, nekontrolējot, bet gan novērojot to. Šāda elpas tehnika palīdz nomierināt prātu;
 • vidusdaļa – plūstošu fizisko pozu (asanu) izpilde;
 • nobeigums – relaksācija, kurā tiek atslābināts ķermenis un atbrīvoti sasprindzinājumi.

Hatha jogas nodarbības ir piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jogas praktizētājiem. Skolotājs detalizēti paskaidro, vada un pielāgo pozas izpildes tehniku katra klienta sagatavotības līmenim. 

Plūstošā Hatha joga palīdzēs:

 • uzlabot lokanību – Hatha joga koncentrējas uz stiepšanos un pozu noturēšanu, kas palīdz palielināt muskuļu, cīpslu un saistaudu elastību;
 • trenēt muskulatūru un veidot slaidas ķermeņa aprises – pildot Hatha jogas pozas, ķermeņa svara balstīšanai tiek iesaistītas visas galvenās muskuļu grupas, kas veicina gan lielo, gan dziļo muskuļu stiprināšanu;
 • uzlabot līdzsvara sajūtu un stāju – Hatha jogas prakse ietver līdzsvara trenēšanu, pozu noturēšanu ar pārejām starp tām, kas palīdz arī uzlabot stāju;
 • paaugstināt garīgās koncentrēšanās spējas – Hatha jogas prakses pildīšana prasa koncentrēšanos uz sevi un savu ķermeni, kas palīdz uzlabot koncentrēšanās spējas un garīgo apzinātību, kā arī nomierināt prātu un stabilizēt nervu sistēmu;
 • panākt enerģijas līmeņa pieaugumu – Hatha joga ietver elpošanas vingrinājumus un fokusētus kustību elementus, kas var palīdzēt palielināt kopējo enerģijas līmeni un mazināt nogurumu un kombinācijā ar pareizu uzturu arī zaudēt liekos kilogramus;
 • atbrīvot sevi no emocionāliem un fiziskiem pārdzīvojumiem.

Atklāj sev Hatha jogas burvību PiYo Studio un sāc baudīt šīs prakses sniegtos labumus! Dodies uz reģistrācijas kalendāru un reģistrējies uz HATHA yoga nodarbību jau šodien!

 

Responsive image

CHRONIC PAIN REDUCTION AND MOVEMENT RESTORATION

(WITH THE L.A.F. METHOD)

About the Seminar

 

Target Audience: The seminar is designed for health and sports students, fitness professionals, Pilates and yoga instructors, physiotherapists, and anyone interested in the field.

 • Aim: To learn effective knowledge and skills for tackling chronic pain and mechanical dysfunctions using the L.A.F. method.
 • Key Takeaways: Understand the principles of the L.A.F. method in relation to breathing and its adaptability for individuals with varying physical fitness levels.
 • Post-Course Benefits: Gain new tools for managing pain and mechanical dysfunctions in your customers.

THE SEMINAR WILL BE IN ENGLISH LANGUAGE WITHOUT ANY TRANSLATION!

What You Will Learn:

 • Evaluate Mechanical Dysfunctions: Learn how to identify the cause or causes of chronic pain.

 • L.A.F. Method in Three Steps:

  1. L: Location - Anatomical recognition of the area or areas implicated.
  2. A: Analyze - Understand the biomechanics, including kinetics and kinematics, as well as the quality and range of movement.
  3. F: Facilitation - Master the art of recovery through movement, restoring the normal range and functional integration of implicated muscles.

Practical Application:

This seminar will include hands-on practice with real clinical cases, providing invaluable experience and insights into the L.A.F. method.

Certification:

Upon completion, a certification diploma will be issued by Dr. Juan Castellano and the Life Kinesis Institute.

SEMINAR DURATION 6h, on 25.11.2023.

PAYMENT:

Seminar early bird price until 15.10.2023 – 175,00 EUR, starting from 16.10.2023 – 220,00 EUR.
DISCOUNT: Latvijan Pilates Association members, LSPA, and RSU students – 10% discount.
PAYMENT TERMS: Advance 100% payable in 3 work days after registration.

Details for payment:
Latvijas Pilates Asociācija
LV06HABA0551049722788
SWIFT: HABALV22
Reg.no. 40008275984

Loading...